H-var

a soundtrack composer

Креативне мислення

Знаєте, що заставляє людей сміятись? Креативне мислення заставляє людей сміятись. Комедіянти, то, по своїй природі, досить таки креативні люди, винахідники. Щоб заставити людей сміятись, комікам доводиться співставляти неспівставиме – утворювати нові парадокси.

Речі, які важко зрозуміти, об’єкти і суб’єкти, породжені фантазією креативно мислячих людей. Чим сильніший сміх, тим сильніша емоційна розрядка, полегшення після жахливої секунди суспензу, очікування чогось найстрашнішого. Бачачи щось незрозуміле, людина завжди очікує найгіршого, а через мить, зрозумівши, що цей предмет уваги не несе ніякої шкоди, швидко, неконтрольовано розслабляється і це викликає сміх, самий найдитячіший сміх, який тільки можна побачити.

Уява людей породжує страх та напруження, який знаходиться на тонкій, як ріжучий край леза межі зі сміхом та комфортом. Один предмет уваги може викликати як абсолютний страх, так і абсолютне щастя. Навіть коли нам не вдається знайти нічого смішного в велетенських акулах-вбивцях, врятувавшись чудом з їхніх пащ і зготувавши їх на вечерю, ми цілком налаштовані посміятися над своїми пригодами, коли вже все позаду.

Виходить, що час впливає на наші емоції, на наше ставлення до всього навколишнього. Вчора ми переживали, а сьогодні ми знаємо – це був всього розіграш.
А що було б з нашими емоціями, з відчуттям страху, щастя, любові і ненависті, якби ми опанували б четвертим виміром – виміром часу і він би став для нас звичайним простором з площинами xyz, а не просто крапкою на папері самоусвідомлення?

close

22 March 2011 06:00

APHORISMS

Leave a Reply

Your email address will not be published.